Nowa jakość przesyłek w Krakowie

13 / 12 / 2018 Nowa jakość przesyłek w Krakowie

Mamy przyjemność przedstawić Wam naszą nową usługę szybkich przesyłek na terenie Krakowa i z Krakowa w dowolne miejsce.

Nie musisz być uzależniony od największych graczy na rynku kurierskim, aby móc z wygodą i prostotą nadawać przesyłki w Krakowie, czy to w ramach prowadzenia swojego biznesu, czy też w ramach potrzeb osobistych. Ułatwiamy Ci życie, abyś mógł skupić się innych rzeczach i osiągać więcej. Dowiedz się więcej o naszej misji.

Facebook Facebook
Zobacz również
 • K27 - ekspert do spraw przesyłek

  K27 - ekspert do spraw przesyłek

  Późne popołudnie - księgowa potrzebuje ważnych dokumentów na już, a Tobie brakuje czasu na zebranie myśli. 80% naszych klientów było w podobnej sytuacji i z sukcesem pomogliśmy im rozwiązać trudne sytuacje. Poznaj nas i dowiedz się, dlaczego nasza usługa jest wyjątkowa.

 • Bezpieczna przesyłka roślin

  Bezpieczna przesyłka roślin

  W K27 dbamy o komfort każdego klienta, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również transport kwiatów. Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, dzięki którym każdy bukiet czy roślina doniczkowa trafią w nienaruszonym stanie do odbiorcy.

 • Opłać każde zlecenie BLIKiem!

  Opłać każde zlecenie BLIKiem!

  Chcemy, by rozwiązania w K27 były intuicyjne i jak najmniej skomplikowane. Dlatego dopilnowaliśmy, by również płatności nie sprawiały Ci najmniejszych trudności. Od teraz za każde zlecenie zapłacisz w prosty sposób BLIKiem!

Pokaż więcej aktualności