K27 - ekspert do spraw przesyłek

27 / 03 / 2019 K27 - ekspert do spraw przesyłek

Czym wyróżnia się K27?

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Krakowie, które oferują tak korzystne rozwiązania w ramach szybkiego wysyłania paczek. To, co jest w naszym przypadku kluczowe - podczas tworzenia K27 kierowaliśmy się potrzebą dostarczenia klientom przesyłek nie tylko ekspresowo, ale i w sposób bezpieczny.

Dostępność K27

Działamy na terenie całego Krakowa - stąd wyślesz paczkę do dowolnego miejsca. Kurierzy K27 są dostępni o każdej porze dnia i nocy. Średni czas akceptacji zlecenia przez kuriera po nadaniu paczki to ok. 20 min - przyznasz, że to niezły wynik?

Paczka jak najszybciej u odbiorcy

Niezależnie od pory nadania przesyłki, nasi kurierzy dbają o wybór jak najbardziej optymalnych tras dostarczenia. W końcu Kraków znają jak własną kieszeń! Po dostarczeniu paczki otrzymujesz potwierdzenie, dzięki któremu masz pewność, że przesyłka dotarła bezpośrednio do odbiorcy.

Specjaliści od zleceń nietypowych

W panelu klienta określasz dodatkowe informacje na temat paczki.  Mamy doświadczenie w dostarczaniu przesyłek florystycznych i innych towarów delikatnych, których transport bywa kłopotliwy. Zapewniamy Cię - niezależnie od zawartości paczki nasi współpracownicy dbają o dobre traktowanie każdego pakunku, jeśli dostają od klienta takie zalecenie.

Korzystne ceny

Obiecujemy, że Twój portfel nie ucierpi na dostarczaniu najważniejszych dla Ciebie przesyłek. Ceny zmieniają się w zależności od rodzaju przesyłki i drogi, którą przebędzie kurier z punktu A do punktu B. Za zlecenie zapłacisz od 10 zł! To niewygórowana cena za wydelegowane i dobrze wykonane zadanie!

Nie tylko najszybciej, ale i najwygodniej. 80% paczek, jakimi zajmowaliśmy się od początku istnienia K27, to przesyłki niskogabarytowe - najczęściej dokumenty. Jeśli prowadzisz swoją firmę w innym miejscu, niż znajduje się jej księgowość, możesz oszczędzić mnóstwo czasu, delegując przesyłanie najważniejszych dokumentów nam. Przekonaj się, co mamy do zaoferowania - przyjrzyj się naszej ofercie lub odezwij się do nas, a my postaramy się jak najlepiej dostosować nasze funkcjonalności do Twoich potrzeb!

Facebook Facebook
Zobacz również
 • Bezpieczna przesyłka roślin

  Bezpieczna przesyłka roślin

  W K27 dbamy o komfort każdego klienta, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również transport kwiatów. Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, dzięki którym każdy bukiet czy roślina doniczkowa trafią w nienaruszonym stanie do odbiorcy.

 • Opłać każde zlecenie BLIKiem!

  Opłać każde zlecenie BLIKiem!

  Chcemy, by rozwiązania w K27 były intuicyjne i jak najmniej skomplikowane. Dlatego dopilnowaliśmy, by również płatności nie sprawiały Ci najmniejszych trudności. Od teraz za każde zlecenie zapłacisz w prosty sposób BLIKiem!

 • Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Klienta K27!

  Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Klienta K27!

  Poszerzamy nasz zespół, aby móc jak najlepiej realizować naszą misję. Obecnie prowadzimy nabór na Młodszego Specjalistę ds. Klienta K27. Zapoznaj się z ogłoszeniem. Może szukamy właśnie Ciebie?

Pokaż więcej aktualności