K27 - ekspert do spraw przesyłek

27 / 03 / 2019 K27 - ekspert do spraw przesyłek

Czym wyróżnia się K27?

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Krakowie, które oferują tak korzystne rozwiązania w ramach szybkiego wysyłania paczek. To, co jest w naszym przypadku kluczowe - podczas tworzenia K27 kierowaliśmy się potrzebą dostarczenia klientom przesyłek nie tylko ekspresowo, ale i w sposób bezpieczny.

Dostępność K27

Działamy na terenie całego Krakowa - stąd wyślesz paczkę do dowolnego miejsca. Kurierzy K27 są dostępni o każdej porze dnia i nocy. Średni czas akceptacji zlecenia przez kuriera po nadaniu paczki to ok. 20 min - przyznasz, że to niezły wynik?

Paczka jak najszybciej u odbiorcy

Niezależnie od pory nadania przesyłki, nasi kurierzy dbają o wybór jak najbardziej optymalnych tras dostarczenia. W końcu Kraków znają jak własną kieszeń! Po dostarczeniu paczki otrzymujesz potwierdzenie, dzięki któremu masz pewność, że przesyłka dotarła bezpośrednio do odbiorcy.

Specjaliści od zleceń nietypowych

W panelu klienta określasz dodatkowe informacje na temat paczki.  Mamy doświadczenie w dostarczaniu przesyłek florystycznych i innych towarów delikatnych, których transport bywa kłopotliwy. Zapewniamy Cię - niezależnie od zawartości paczki nasi współpracownicy dbają o dobre traktowanie każdego pakunku, jeśli dostają od klienta takie zalecenie.

Korzystne ceny

Obiecujemy, że Twój portfel nie ucierpi na dostarczaniu najważniejszych dla Ciebie przesyłek. Ceny zmieniają się w zależności od rodzaju przesyłki i drogi, którą przebędzie kurier z punktu A do punktu B. Za zlecenie zapłacisz od 10 zł! To niewygórowana cena za wydelegowane i dobrze wykonane zadanie!

Nie tylko najszybciej, ale i najwygodniej. 80% paczek, jakimi zajmowaliśmy się od początku istnienia K27, to przesyłki niskogabarytowe - najczęściej dokumenty. Jeśli prowadzisz swoją firmę w innym miejscu, niż znajduje się jej księgowość, możesz oszczędzić mnóstwo czasu, delegując przesyłanie najważniejszych dokumentów nam. Przekonaj się, co mamy do zaoferowania - przyjrzyj się naszej ofercie lub odezwij się do nas, a my postaramy się jak najlepiej dostosować nasze funkcjonalności do Twoich potrzeb!

Facebook Facebook
Zobacz również Pokaż więcej aktualności