Bezpieczna przesyłka roślin

08 / 02 / 2019 Bezpieczna przesyłka roślin

Nadając paczkę, nie zapomnij oznaczyć kategorii przesyłanych produktów. Informacja o florystycznej zawartości będzie bardzo pomocna, a kurier podczas wykonywania zlecenia będzie dodatkowo ostrożny.

Do pakowania roślin doniczkowych i kwiatów rekomendujemy zastosowanie tektury o wysokiej gramaturze. Najlepiej sprawdzi się pięciowarstwowa. Karton dopasuj do wielkości przesyłki, a wolne przestrzenie zabezpiecz folią bąbelkową. W przypadku niewielkich i bardzo wytrzymałych roślin, w zastępstwie za folię bąbelkową, użyj papieru celem zabezpieczenia wolnych przestrzeni.

Transport kwiatów doniczkowych będzie najbardziej komfortowy, gdy przesyłana roślina będzie zasadzona w doniczce plastikowej. Nie podlewaj jej bezpośrednio przed transportem, by woda nie przemoczyła kartonu.

Bukiety zawsze pakuj na płasko w odpowiedniej wielkości kartonie. Transport w K27 nie trwa długo, natomiast jeśli chcesz mieć pewność, że kwiaty pozostaną dłużej świeże, ich końce owiń wilgotnym ręcznikiem papierowym, który możesz zabezpieczyć stretchem, lub zabezpiecz specjalnymi fiolkami florystycznymi z wodą.

Facebook Facebook
Zobacz również
 • K27 - ekspert do spraw przesyłek

  K27 - ekspert do spraw przesyłek

  Późne popołudnie - księgowa potrzebuje ważnych dokumentów na już, a Tobie brakuje czasu na zebranie myśli. 80% naszych klientów było w podobnej sytuacji i z sukcesem pomogliśmy im rozwiązać trudne sytuacje. Poznaj nas i dowiedz się, dlaczego nasza usługa jest wyjątkowa.

 • Opłać każde zlecenie BLIKiem!

  Opłać każde zlecenie BLIKiem!

  Chcemy, by rozwiązania w K27 były intuicyjne i jak najmniej skomplikowane. Dlatego dopilnowaliśmy, by również płatności nie sprawiały Ci najmniejszych trudności. Od teraz za każde zlecenie zapłacisz w prosty sposób BLIKiem!

 • Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Klienta K27!

  Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Klienta K27!

  Poszerzamy nasz zespół, aby móc jak najlepiej realizować naszą misję. Obecnie prowadzimy nabór na Młodszego Specjalistę ds. Klienta K27. Zapoznaj się z ogłoszeniem. Może szukamy właśnie Ciebie?

Pokaż więcej aktualności