Opłać każde zlecenie BLIKiem!

07 / 02 / 2019 Opłać każde zlecenie BLIKiem!

Chcemy, by rozwiązania w K27 były intuicyjne i jak najmniej skomplikowane. Dlatego dopilnowaliśmy, by również płatności nie sprawiały Ci najmniejszych trudności. Od teraz za każde zlecenie zapłacisz w prosty sposób BLIKiem!

Jak to działa?

W oknie wyboru płatności wybierz opcję BLIK. By opłacić zlecenie, wygeneruj w aplikacji mobilnej swojego banku kod, a następnie wpisz go w oknie wyboru płatności. Dzięki temu unikalnemu kodowi bank, w którym konto posiadasz, dostanie informację o zleceniu szybkiej płatności. Operację potwierdź w aplikacji mobilnej banku. I gotowe! 

Ułatwiamy Ci życie, abyś mógł skupić się innych rzeczach i osiągać więcej. Śledź K27 na Facebook’u i dowiaduj się o nowościach jako pierwszy!

Facebook Facebook
Zobacz również
 • K27 - ekspert do spraw przesyłek

  K27 - ekspert do spraw przesyłek

  Późne popołudnie - księgowa potrzebuje ważnych dokumentów na już, a Tobie brakuje czasu na zebranie myśli. 80% naszych klientów było w podobnej sytuacji i z sukcesem pomogliśmy im rozwiązać trudne sytuacje. Poznaj nas i dowiedz się, dlaczego nasza usługa jest wyjątkowa.

 • Bezpieczna przesyłka roślin

  Bezpieczna przesyłka roślin

  W K27 dbamy o komfort każdego klienta, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również transport kwiatów. Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, dzięki którym każdy bukiet czy roślina doniczkowa trafią w nienaruszonym stanie do odbiorcy.

 • Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Klienta K27!

  Dołącz do nas jako Młodszy Specjalista ds. Klienta K27!

  Poszerzamy nasz zespół, aby móc jak najlepiej realizować naszą misję. Obecnie prowadzimy nabór na Młodszego Specjalistę ds. Klienta K27. Zapoznaj się z ogłoszeniem. Może szukamy właśnie Ciebie?

Pokaż więcej aktualności